ďťż
Mount Power jak równo ustawić pług w c 330 ? pierwsza skiba idzie za głęboko... Index ana pig Prawo jazdy ile ciągną
 

jak równo ustawić pług w c 330 ? pierwsza skiba idzie za głęboko...

witam wszystkich użytkowników forum. Otóż mam problem. Posiadam pług Uranus Regent( taki kupiłem na składzie maszyn rolniczych)chyba niemiecki i przy orce oraz podorywce pierwsza skiba bierze głęboko a druga już cieniej. Jak wyregulować żeby było dobrze ? Pług ma regulacje: głębokości na kółku, zawieszenia łącznika(3otwory,robiłem na tym najwyższym) oraz taką wajchę którą reguluje się kąt pługa w stosunku do traktora. Normalnie pług ładnie orze tylko zastanawia mnie to czemu tak jest? Pomóżcie...Musisz rozkręcić łącznik centralny chyba że źle Cię zrozumiałem :) powodzenia przy ustawianiu.

To tak ustaw sobie na 2 otwór, wtedy przód powinien pójść trochę do góry, ewentualnych regulacji dokonuje się kółkiem i łącznikiem tym górnym, tylko trzeba kilkanaście razy się pobawić aby pług szedł idealnie :rolleyes:

Po pierwsze to poziomowanie pługa Poprzeczne na wieszaku prawym (jak wjedziesz prawym kołem ciągnika w bruzdę to rama pługa musi być poziomo-skręcasz prawy wieszak lub rozkręcasz lewy)i poziomowanie podłużne na łączniku centralnym . Jeśli ustawisz równo nie ma siły będzie ładnie orał.dokładnie jak koledzy wyżej. jeśli idzie za głęboko to rozkręć górny łącznik i po sprawie